Güncel Haberler

Ekşi Sözlük yine kapatıldı! ‘2023’ten sonra ‘1923’ de aynı kaderi paylaştı

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve başta Hatay olmak üzere birçok ili etkileyen iki büyük depremin ardından, “milli güvenlik” ve “kamu düzeninin sağlanması” nedeniyle 25 Şubat’ta erişime kapatılan Ekşi Sözlük yeniden yayına girdi. Gündem.

Ekşi Sözlük kapatma kararına itiraz etti ve giriş yasağı kararı mahkeme tarafından bozuldu. Ancak alınan nihai kararla site, açılamadan tekrar kapatıldı.

‘EKŞİSÖZLÜK’ 2023’TE KAPATILDI

Sözlük yönetimi daha sonra siteyi “eksisozluk2023.com” alan adına taşıdı ancak bu alan adı da 13 Mayıs’ta erişime kapatıldı.

BU KEZ “EKŞİSÖZLÜK1923” İÇİN ERİŞİM ENGELLEME KARARI

Daha sonra sözlük yönetimi tarafından açılan “eksisozluk1923.com” alan adı da bugün aynı kaderi paylaştı.

Ekşi Sözlük’ün yeni alan adına erişim, Ankara 6. Sulh Ceza Mahkemesi’nin 14 Aralık 2023 tarih ve 2023/13768 sayılı kararıyla “milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması” gerekçesiyle engellendi.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gelinini öldürüp cesedini yaktı!  Bakın kendini nasıl savunduGelinini öldürüp cesedini yaktı! Bakın kendini nasıl savundu
Can Atalay'dan Anayasa Mahkemesi kararı!  Tarih belirlendiCan Atalay’dan Anayasa Mahkemesi kararı! Tarih belirlendi
Somali cumhurbaşkanı, oğlunun ölümcül bir kazaya karışmasıyla ilgili ilk kez konuştu!  Oğlu kaçmadı... Verdiği tavsiyeleri de anlattıSomali cumhurbaşkanı, oğlunun ölümcül bir kazaya karışmasıyla ilgili ilk kez konuştu! Oğlu kaçmadı… Verdiği tavsiyeleri de anlattı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu