Güncel Haberler

Silent Hill 2 Remakein yeni videosu beğenilmedi

Reddit, Twitter, Resetera, Neogaf ve daha birçok platformda videoya yapılan yorumlar genel olarak olumsuz. Kullanıcılar, SH2 Remake’in psikolojik korku oyunundan aksiyon korku oyununa dönüştüğünü, atmosferin ve dövüş mekaniklerinin kötü göründüğünü söyledi. Oyuncular, yapımın bu durumda vizyona girmesinin hayal kırıklığı yaratacağını söylüyor. Ne Konami ne de yapım stüdyosu Bloober Team konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. SH2 Remake’in bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Silent Hill serisi için 2024 yılında büyük gelişmeler yaşanacak. Konami’den Motoi Okamoto, Famitsu’ya şunları söyledi: “Silent Hill serisini hem oyunlarla hem de diğer projelerle genişletmeye devam edeceğiz. Ascension kasım ayından bu yana aktif. Seriyi oyunlarla geliştireceğiz.” Bu sene de sorunsuz ilerliyoruz ancak oyunculardan biraz daha anlayışlı ve sabırlı olmalarını rica ediyoruz” dedi.

Motoi Okamoto’nun bahsettiği oyunlar yeni yeniden yapımlar olabilir. Konami, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı mali raporunda SH serisinin yeniden yapımı üzerinde çalıştığını belirtmişti. Bu durum SH 1, 3 veya 4’teki The Room adlı oyunun remake olarak geleceği iddialarını gündeme getirdi. Team Silent’tan bazı kişilerin yeni yeniden yapım projelerine danışmanlık yaptığına dair söylentiler dolaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu