Pazartesi, Temmuz 22

Milliyet Executive ile Türkiye’nin ekonomik ve teknolojik büyümesi

class = “medyanet-inline-adv”>

Markalaşmaya devlet desteği artarak devam ediyor. Birçok marka medyasının kapsamı genişletildi. Güncellenen Marka ve Turquality destekleri ile artık film ve dizi karakterleriyle yapılan tanıtımlar da destekleniyor. Adil kiradan test raporlarına kadar markalaşma adına verilen tüm desteği Milliyet Executive’in Haziran sayısında bulacaksınız.

Türkiye’nin yeni ekonomi politikası yabancı yatırımcıların ilgisini çekiyor ve Türk şirketlerinin küresel pazardaki payı artıyor. DEİK Yurt Dışı Yatırımlar İş Konseyi Başkanı Kübra Orakçıoğlu Kazan, bu ikili gelişmeyi ve Türkiye’nin potansiyelini anlatıyor.

Yapay zeka teknolojisi üretimi, tüketimi ve yaşamı şekillendiriyor. Servet Yıldırım bu ayki yazısında yapay zekayı kullanan yerel girişimlerin ilham verici hikayelerine değiniyor.

class = “medyanet-inline-adv”>

Enerji sektörü son dönemde dikkat çekici gelişmelere sahne oluyor. Enerji şirketlerinin günlerdir hızla artan fiyatlarından, halka açık şirketlerin aldığı tekliflere kadar pek çok farklı sektördeki gelişmeler yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Zeynep Aktaş sektördeki son gelişmeleri inceliyor.

Danimarka merkezli global ayakkabı markası Ecco’nun Amerika CEO’su olarak görev süresinin altıncı ayına yaklaşan Deniz Erda, Milliyet Executive’in bu sayısında yeniden yapılandırılan Amerika operasyonunun detaylarını anlatıyor.

Four Seasons İstanbul’un genel müdürü Reto Moser, iki otelle yaratılan sinerjiyi ve gastronomi turizmine katkılarını anlatıyor.

Avukatlık mesleğinden Ersu Meyve Suları yöneticiliğine geçen Melisa Akman İpeker, 2023 yılında üretimin yüzde 75’ini ihraç ederek Uzakdoğu pazarına odaklandıklarını söylüyor. trend %100 nar suyu, bu başarının sırrının ise firmanın geliştirdiği, narın beyaz zarını ayırabilen teknoloji olduğunu vurguladı. İpeker, araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde siyah havuç suyu ürünlerinin Kanada’da da popüler hale geldiğini sözlerine ekledi.

Milliyet Executive, her ay yayınladığı yeni sayılarıyla iş dünyası meraklarına, analizlerine ve trendlerine odaklanmaya devam edecek. Dergiye Türkiye’nin her yerinden ulaşılabildiği gibi Getir, Trendyol ve dijital platformlardan da ulaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber