Güncel Haberler

“Sonunda geri aldım” demişti ama… Ruhi Çenet’in 8.5 milyonu aşkın aboneye sahip YouTube kanalından, kanalıyla alakasız canlı yayın açıldı! Tekrar mı hack’lendi?

Yayınladığı videolar sayesinde 8,5 milyondan fazla aboneye ulaşan popüler YouTuber Ruhi Çenet’in YouTube kanalı geçtiğimiz günlerde çalındı.

Çenet, geçtiğimiz günlerde hesabı geri aldığını iddia eden bir paylaşım yapmıştı. Popüler YouTuber, “Sonunda kanalımı hackerlardan geri aldım ancak 13 yıl boyunca yaptığımız tüm videolar silindi ve yaklaşık 300.000 abonemi kaybettim.” dedi.

RUHİ ÇENET KANALI YENİDEN HACKLENDİ Mİ?

Artık Ruhi Çenet’in YouTube kanalında yeni bir canlı yayının açıldığı görüldü. Bu yayının Çenet kanalına yabancı gelmesi şüpheleri artırdı.

ruhi

Çenet kanalının yeniden hackerların eline geçmiş olabileceği düşünülüyor.

ruhi2

Söz konusu canlı yayında Amerikalı TV sunucusu Tucker Carlson’un Telegram’ın kurucusu Pavel Durov ile yaptığı röportaj yer alıyor ancak bir farkla. Yayın sırasında izleyicilere QR kod gösteriliyor. Bu QR kodunu taramamanızı öneririz.

Ruhi Çenet henüz konuyla ilgili bir paylaşım yapmadı.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Amerika'daki Genç Türk Yapımcıya Ödül!Amerika’daki Genç Türk Yapımcıya Ödül!
7 ilde düğmeye basıldı!  DEAŞ operasyonunda 20 kişi yakalandı7 ilde düğmeye basıldı! DEAŞ operasyonunda 20 kişi yakalandı
Bakan Tekin'den öğretmen atamalarına ilişkin açıklamaBakan Tekin’den öğretmen atamalarına ilişkin açıklama

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu